Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
23.09 20:00
Karlskrona
3-1
2-1
Eskilsminne
2-1
23.09 00:00
California Utd.
2-0
1-0
New York Cosmos
1-0
22.09 23:00
Barranquilla
0-1
0-0
Bogota
0-0
22.09 23:00
Grau
3-2
0-2
Dep. Municipal
0-2
22.09 23:30
AD Cantolao
1-3
0-1
Huancayo
0-1
22.09 23:00
Barnechea
0-1
0-0
Melipilla
0-0
23.09 04:00
Austin Bold
4-0
0-0
Sporting Kansas City 2
0-0
23.09 22:00
New Mexico
ERT.
-
Rio Grande
-
23.09 03:00
Chattanooga
2-0
1-0
LA Force
1-0
23.09 18:00
Delmenhorst
1-6
1-4
Havelse
1-4
23.09 18:00
Hannoverscher SC
1-3
1-1
Hannover II
1-1
23.09 18:00
Heider SV
0-3
0-0
Phonix Lubeck
0-0
23.09 18:00
Luneburger Hansa
3-1
1-1
St. Pauli II
1-1
23.09 18:00
Oldenburg
1-1
0-1
Jeddeloh
0-1
23.09 20:00
Altona
2-1
0-1
Kiel II
0-1
23.09 20:00
Norderstedt
3-2
1-2
Hamburger SV II
1-2
23.09 20:00
Oberneuland
1-0
1-0
Wolfsburg II
1-0
23.09 20:30
SC Weiche-08
1-0
0-0
Drochtersen/Assel
0-0
23.09 17:30
Chemie Leipzig
0-2
0-1
Jena
0-1
23.09 17:30
Lichtenberg
3-2
1-2
Auerbach
1-2
23.09 20:00
Altglienicke
1-1
0-0
Babelsberg
0-0
23.09 20:00
Bischofswerdaer
1-1
0-0
Hertha II
0-0
23.09 20:00
Chemnitzer
0-1
0-1
BFC Dynamo
0-1
23.09 20:00
Cottbus
3-1
2-0
Furstenwalde
2-0
23.09 20:00
Meuselwitz
0-3
0-1
Viktoria Berlin
0-1
23.09 20:00
Rathenow
2-2
1-0
Lokomotive Leipzig
1-0
23.09 20:30
Luckenwalde
1-1
0-0
Berliner AK 07
0-0
23.09 20:30
TB Berlin
1-1
0-1
Halberstadt
0-1
23.09 15:00
Koln II
0-0
0-0
Dusseldorf II
0-0
23.09 20:30
Bergisch Gladbach
1-1
0-0
Schalke II
0-0
23.09 20:30
Homberg
2-2
0-1
Monchengladbach II
0-1
23.09 20:30
Lotte
2-2
1-1
Lippstadt
1-1
23.09 20:30
RW Essen
3-2
1-2
Ahlen
1-2
23.09 20:30
Straelen
1-1
0-0
Oberhausen
0-0
23.09 20:30
Wegberg-Beeck
0-2
0-1
Rodinghausen
0-1
23.09 20:30
Wiedenbruck
1-4
1-0
Dortmund II
1-0
23.09 20:30
Wuppertaler
1-1
1-0
Munster
1-0
23.09 16:00
Freiburg II
1-0
0-0
FSV Frankfurt
0-0
23.09 18:00
Jena II
0-3
0-3
Erfurt
0-3
23.09 20:00
Eilenburg
4-0
0-0
Plauen
0-0
23.09 20:00
Bordesholm
ERT.
-
Flensburg
-
23.09 20:00
Frisia Risum-Lindholm
ERT.
-
SC Weiche-08 II
-
23.09 20:00
Inter Turkspor Kiel
0-1
0-1
Altenholz
0-1
23.09 20:00
Lubeck II
2-3
1-2
Eutin
1-2
23.09 20:00
Oldenburger
ERT.
-
Preussen Reinfeld
-
23.09 20:00
Todesfelde
4-0
3-0
Dornbreite Lubeck
3-0
23.09 20:30
Pansdorf
0-3
0-2
Eichede
0-2
23.09 20:00
Egestorf-Langreder
2-0
-
Lupo-Martini Wolfsburg
-
23.09 20:30
Eintracht Celle
1-3
0-0
Hagen/Uthlede
0-0
23.09 20:30
Paderborn II
ERT.
-
Westfalia Rhynern
-
23.09 20:00
Flieden
0-2
0-0
SV Steinbach
0-0
23.09 20:00
Hadamar
2-0
0-0
TUS Dietkirchen
0-0
23.09 20:00
Neuhof
3-4
1-1
Baunatal
1-1
23.09 20:00
RW Walldorf
6-2
3-1
Hanau
3-1
23.09 20:30
Bad Vilbel
1-1
0-1
Hunfelder
0-1
23.09 20:30
Fernwald
0-4
0-0
Ginsheim
0-0
23.09 20:30
Friedberg
3-1
1-0
Erlensee
1-0
23.09 20:30
Viktoria Griesheim
0-2
0-1
Eddersheim
0-1
23.09 21:00
Fulda-Lehnerz
3-1
2-0
Hessen Dreieich
2-0
23.09 21:00
Zeilsheim
1-3
1-2
Waldgirmes
1-2
23.09 18:15
Backnang
1-1
1-1
Oberachern
1-1
23.09 19:00
Rielasingen-Arlen
0-0
0-0
Dorfmerkingen
0-0
23.09 20:30
Baumberg
2-3
1-1
Bocholt
1-1
23.09 20:30
Cronenberger
4-0
4-0
Jahn Hiesfeld
4-0
23.09 20:30
Germania Ratingen
5-1
3-1
TuRU Dusseldorf
3-1
23.09 20:30
Kleve
4-1
2-1
Kray
2-1
23.09 20:30
Niederwenigern
1-2
0-1
SSVg Velbert
0-1
23.09 20:30
Schonnebeck
2-2
1-2
SpVgg Sterkrade-Nord
1-2
23.09 20:30
SC Velbert
1-0
0-0
SW Essen
0-0
23.09 18:00
Al-Wahda (Uae)
İPT.
-
Al Shorta (Irq)
-
23.09 18:00
Esteghlal F.C. (Irn)
3-0
2-0
Al Ahli SC (Sau)
2-0
23.09 21:00
Al-Hilal (Sau)
ERT.
-
Al-Ahli Dubai (Uae)
-
23.09 21:00
Shahr Khodrou (Irn)
0-1
0-0
Pakhtakor (Uzb)
0-0
23.09 15:00
Bali United (Ina)
İPT.
-
United City (Phl)
-
23.09 15:00
Ho Chi Minh (Vie)
İPT.
-
Lao Toyota (Lao)
-
23.09 15:00
Hougang (Sgp)
İPT.
-
Yangon Utd (Mya)
-
23.09 15:00
Kaya (Phl)
İPT.
-
PSM Makassar (Ina)
-
23.09 15:00
Shan Utd (Mya)
İPT.
-
Tampines (Sgp)
-
23.09 15:00
Than Quang Ninh (Vie)
İPT.
-
Svay Rieng (Cam)
-
23.09 22:00
Gent (Bel)
1-2
1-1
Dyn. Kyiv (Ukr)
1-1
23.09 22:00
Molde (Nor)
3-3
0-1
Ferencvaros (Hun)
0-1
23.09 22:00
Olympiakos (Gre)
2-0
0-0
Omonia (Cyp)
0-0
23.09 19:00
Apollon (Cyp)
0-5
0-1
Lech (Pol)
0-1
23.09 12:45
Gold Coast
1-1
0-0
Peninsula
0-0
23.09 19:30
Reichenau
1-1
1-0
Telfs
1-0
23.09 18:30
Dornbirner SV
6-2
3-2
RW Rankweil
3-2
23.09 21:00
Verlaine
0-3
-
Jette
-
23.09 21:30
RAAL La Louviere
3-0
-
Warnant
-
23.09 21:00
Olsa Brakel
2-2
-
Zelzate
-
23.09 21:00
Ronse
1-1
-
KRC Gent
-
23.09 21:00
Zwevezele
0-1
-
Ninove
-
23.09 21:00
Heur Tongeren
1-1
-
Bocholter
-
23.09 21:00
Londerzeel
0-5
0-1
Cappellen
0-1
23.09 21:00
Wijgmaal
1-2
-
K. Berchem Sport
-
23.09 21:30
Hasselt
2-1
-
Lyra-Lierse Berlaar
-
23.09 20:30
OC Charleroi
2-1
1-0
Lierse K.
1-0
23.09 16:00
Smolevichi
0-4
0-1
FC Minsk
0-1
23.09 02:00
Operario
1-1
1-0
Cuiaba Esporte
1-0
23.09 16:00
Goncalense
2-1
1-0
Olaria
1-0
23.09 21:00
Angra dos Reis
0-4
0-2
Sampaio Correa FE
0-2
23.09 21:00
Artsul
1-2
1-0
Goytacaz
1-0
23.09 21:00
Nova Cidade
1-1
1-0
Serra Macaense
1-0
23.09 21:00
Nova Iguacu
3-0
1-0
Campos AA
1-0
23.09 21:00
Sao Goncalo
1-3
0-0
Bonsucesso
0-0
23.09 21:00
Serrano FC
0-1
0-0
Audax RJ
0-0
23.09 23:00
Piracicaba
0-0
-
Sao Caetano
-
23.09 01:00
CRB
1-0
1-0
Juventude
1-0
23.09 03:30
America MG
3-1
2-0
Ponte Preta
2-0
23.09 21:00
Botafogo U20
3-3
0-2
Atletico-MG U20
0-2
23.09 21:00
Corinthians U20
2-0
1-0
Gremio U20
1-0
23.09 21:00
Cruzeiro U20
1-0
1-0
Vasco U20
1-0
23.09 21:00
Fluminense U20
2-0
2-0
Bahia U20
2-0
23.09 21:00
Goias U20
2-3
0-0
Palmeiras U20
0-0
23.09 21:00
Sport Recife U20
1-0
1-0
Chapecoense-SC U20
1-0
23.09 21:00
Vitoria U20
1-1
1-1
Santos U20
1-1
23.09 21:00
Minas ICESP K
3-2
1-2
Sao Jose K
1-2
23.09 21:00
Sao Paulo K
4-0
3-0
Osasco Audax K
3-0
23.09 17:30
Trinec
ERT.
-
Vlasim
-
23.09 17:30
Hostoun
1-0
0-0
Sokolov
0-0
23.09 17:30
Sparta Prag B
4-1
2-0
Kraluv Dvur
2-0
23.09 17:30
Velke Mezirici
5-0
3-0
Nove Mesto na M.
3-0
23.09 17:30
Admira Prague B
2-4
2-3
Kolovraty
2-3
23.09 17:30
Treboradice
1-3
1-1
Predni Kopanina
1-1
23.09 19:00
Zlicin
1-2
0-1
Vysehrad B
0-1
23.09 17:30
Velim
4-1
1-0
Tuchlovice
1-0
23.09 18:00
SK Lhota
1-3
1-2
Povltavska FA B
1-2
23.09 17:00
Karlovy Vary
3-0
-
Vysehrad
-
23.09 17:00
Kolin
0-3
-
Zizkov
-
23.09 12:00
Pribram U19
1-4
1-2
Pardubice U19
1-2
23.09 12:00
Slavia Prag U19
3-5
2-2
Ceske Budejovice U19
2-2
23.09 10:30
Changchun Yatai
0-1
0-0
Kunshan
0-0
23.09 10:30
Guizhou Zhicheng
1-0
0-0
Shaanxi Changan
0-0
23.09 11:00
Beijing Baxy
0-2
0-0
Taizhou Yuanda
0-0
23.09 14:00
Nantong Zhiyun
1-1
1-0
Sichuan Jiuniu
1-0
23.09 14:35
Beijing Renhe
1-2
0-1
Nei Mongol
0-1
23.09 14:35
Shenyang Urban FC
0-1
0-0
Jiangxi Liansheng
0-0
23.09 20:00
FA 2000
0-3
0-2
Koge
0-2
23.09 19:00
Marbella (Esp)
0-1
0-0
Linense (Esp)
0-0
23.09 20:00
Real Avila (Esp)
1-0
0-0
Atl. Tordesillas (Esp)
0-0
23.09 20:00
Villarrubia (Esp)
4-0
1-0
CF Talavera (Esp)
1-0
23.09 20:30
Eldense (Esp)
1-1
1-1
Hercules (Esp)
1-1
23.09 20:30
Murcia (Esp)
0-2
0-2
Ibiza (Esp)
0-2
23.09 20:30
Sodupe (Esp)
İPT.
-
Portugalete (Esp)
-
23.09 20:45
Durango (Esp)
1-1
0-0
Leioa (Esp)
0-0
23.09 21:00
Caudal Deportivo (Esp)
0-3
0-0
Langreo (Esp)
0-0
23.09 21:15
Santa Amalia (Esp)
2-5
2-2
Extremadura UD (Esp)
2-2
23.09 21:30
Albion Rovers (Sco)
2-3
0-3
Dumbarton (Sco)
0-3
23.09 21:30
La Roda (Esp)
2-0
1-0
Ciudad Cieza (Esp)
1-0
23.09 21:30
Miajadas (Esp)
2-5
1-1
Villanovense (Esp)
1-1
23.09 21:30
Wrexham (Wal)
0-1
0-0
Telford (Eng)
0-0
23.09 22:00
Cornella (Esp)
0-1
0-0
UE Sants (Esp)
0-0
23.09 15:15
Lori
1-0
1-0
Pyunik
1-0
23.09 17:30
Gandzasar
5-0
3-0
Shirak
3-0
23.09 19:00
Tammeka
0-0
0-0
Kalju
0-0
23.09 19:30
Levadia
5-0
3-0
JK Retro
3-0
23.09 18:30
TB Tvoroyri
0-1
0-0
Runavik
0-0
23.09 20:00
Vikingur
ERT.
-
Argir
-
23.09 21:00
Skala Itrottarfelag
4-4
2-2
Fuglafjordur
2-2
23.09 21:00
Streymur
1-5
1-2
HB Torshavn
1-2
23.09 21:15
Tanger
0-0
0-0
Renaissance Zemamra
0-0
23.09 18:30
Haka
0-2
0-0
Rovaniemi
0-0
23.09 18:30
Inter Turku
0-0
0-0
Honka
0-0
23.09 18:30
Mariehamn
0-2
0-0
Ilves
0-0
23.09 18:30
SJK
0-1
0-0
Lahti
0-0
23.09 21:45
Druids
1-2
0-1
Flint
0-1
23.09 01:15
Barcelona SC (Ecu)
1-2
0-2
Flamengo (Bra)
0-2
23.09 01:15
Estudiantes M. (Ven)
1-3
1-2
Nacional (Uru)
1-2
23.09 01:15
Tigre (Arg)
1-1
1-1
Bolivar (Bol)
1-1
23.09 03:30
Binacional (Per)
0-6
0-3
River Plate (Arg)
0-3
23.09 03:30
Junior (Col)
4-1
1-1
Ind. del Valle (Ecu)
1-1
23.09 03:30
LDU Quito (Ecu)
4-2
3-0
Sao Paulo (Bra)
3-0
23.09 19:00
Aris
ERT.
-
Achnas
-
23.09 19:00
Ermis
3-0
2-0
Chloraka
2-0
23.09 19:00
Kouris Erimi
0-11
0-5
AEK Larnaca
0-5
23.09 19:00
Ol. Nicosia
4-0
2-0
Xylotympou
2-0
23.09 13:00
Jeonbuk
1-0
1-0
Seongnam
1-0
23.09 13:30
Ulsan Hyundai
1-1
0-1
Pohang
0-1
23.09 15:00
Shevardeni Tbilisi
0-4
0-1
Bolnisi
0-1
23.09 15:00
Zugdidi
0-2
0-2
Gagra
0-2
23.09 16:00
Dusheti
2-0
0-0
Georgia
0-0
23.09 17:30
Opatija
1-1
1-0
Solin
1-0
23.09 17:30
Orijent
1-2
1-0
Junak Sinj
1-0
23.09 17:30
Osijek 2
0-1
0-1
Croatia Zmijavci
0-1
23.09 20:30
Alkmaar U18
ERT.
-
PSV U18
-
23.09 10:00
Southern District
0-1
0-1
Eastern AA
0-1
23.09 15:00
Wigan U23
0-3
0-1
Hull U23
0-1
23.09 21:00
Fulham
2-0
2-0
Sheffield Wed
2-0
23.09 21:00
Millwall
0-2
0-1
Burnley
0-1
23.09 21:00
Preston
0-2
0-0
Brighton
0-0
23.09 21:00
Stoke
1-0
1-0
Gillingham FC
1-0
23.09 21:45
Chelsea
6-0
2-0
Barnsley
2-0
23.09 21:45
Fleetwood
2-5
0-2
Everton
0-2
23.09 21:45
Leicester
0-2
0-0
Arsenal
0-0
23.09 21:45
Morecambe
0-7
0-5
Newcastle
0-5
23.09 21:45
Cray Valley PM
3-1
3-0
Burgess Hill
3-0
23.09 21:45
Highworth
1-1
0-0
Melksham
0-0
23.09 21:45
Larkhall
3-2
1-1
Bitton
1-1
23.09 21:45
Sutton Common Rovers
1-3
0-0
Met. Police
0-0
23.09 21:45
Tavistock
2-2
0-1
Gosport
0-1
23.09 21:45
Tiverton
2-0
1-0
Bideford
1-0
23.09 21:45
Wingate & Finchley
1-4
0-2
Folkestone
0-2
23.09 21:45
Worcester
2-3
1-2
Stafford
1-2
23.09 17:00
IFK Lulea
4-1
2-0
Orebro Syr.
2-0
23.09 18:00
Nykopings
2-6
2-1
Haninge
2-1
23.09 19:00
Vasalunds
3-0
1-0
Karlstad
1-0
23.09 20:00
Gefle
6-2
2-2
Sollentuna
2-2
23.09 20:00
IFK Berga
1-1
1-0
Sylvia
1-0
23.09 20:00
Sandvikens
1-0
0-0
Brommapojkarna
0-0
23.09 20:00
Team TG FF
2-1
0-1
Taby
0-1
23.09 21:00
IK Frej
3-2
2-0
Karlslunds
2-0
23.09 20:00
Linkoping City
2-1
0-1
Oskarshamns
0-1
23.09 20:00
Motala
5-3
2-1
Värnamo
2-1
23.09 20:00
Qviding
0-0
0-0
Lunds
0-0
23.09 20:00
Skövde
3-2
1-1
Assyriska IK
1-1
23.09 20:00
Tvaakers
0-2
0-1
Landskrona
0-1
23.09 21:00
Lindome
2-0
0-0
Torns
0-0
23.09 21:00
Trollhättan
1-2
1-2
Utsiktens
1-2
23.09 20:30
Rappe GOIF
1-1
1-1
Kristianstads
1-1
23.09 20:30
Bavois
0-3
0-1
Cham
0-1
23.09 21:00
Koniz
2-0
1-0
Munsingen
1-0
23.09 21:00
Bassecourt
1-3
0-1
Solothurn
0-1
23.09 21:00
Muttenz
0-5
0-2
Langenthal
0-2
23.09 21:00
Red Star Zurich
1-1
0-0
Wettswil-Bonstetten
0-0
23.09 16:30
Piacenza
1-2
1-2
Teramo
1-2
23.09 17:00
Carpi
1-1
0-1
Casarano
0-1
23.09 17:30
Alessandria
3-2
2-1
Sambenedettese
2-1
23.09 17:30
Novara
3-1
2-1
Gelbison Cilento
2-1
23.09 18:00
Carrarese
4-0
3-0
Ambrosiana
3-0
23.09 18:00
Catanzaro
2-1
2-1
Virtus Francavilla
2-1
23.09 18:00
Livorno
1-2
0-1
Pro Patria
0-1
23.09 18:00
Pontedera
1-2
0-0
Arezzo
0-0
23.09 18:30
Bari
4-0
3-0
Trastevere Calcio
3-0
23.09 19:00
Juve Stabia
2-1
1-0
Tritium
1-0
23.09 19:00
Renate
2-1
1-0
Avellino
1-0
23.09 19:30
FeralpiSalo
1-0
1-0
ASD Pineto Calcio
1-0
23.09 19:30
Potenza
0-2
0-2
Triestina
0-2
23.09 20:00
Catania
1-1
1-0
S. N. Notaresco
1-0
23.09 20:00
Padova
2-0
1-0
Breno
1-0
23.09 21:00
Monopoli
1-0
0-0
Modena
0-0
23.09 12:00
Lecce U19
4-1
3-0
Benevento U19
3-0
23.09 12:00
Sassuolo U19
1-2
0-1
Spal U19
0-1
23.09 12:30
Frosinone U19
ERT.
-
Salernitana U19
-
23.09 16:00
AC Milan U19
3-1
2-0
Brescia U19
2-0
23.09 16:00
Bologna U19
3-1
1-0
Chievo U19
1-0
23.09 16:00
Cremonese U19
1-3
1-2
Parma U19
1-2
23.09 16:00
Crotone U19
2-1
1-0
Reggina U19
1-0
23.09 16:00
Monza U19
2-2
0-1
Pisa U19
0-1
23.09 16:00
Reggiana U19
2-2
2-0
Pescara U19
2-0
23.09 16:00
Sampdoria U19
2-0
1-0
Entella U19
1-0
23.09 16:00
Venezia U19
0-2
0-2
Cittadella U19
0-2
23.09 17:00
Napoli U19
4-0
2-0
Ascoli U19
2-0
23.09 18:00
Fjardabyggd
1-3
0-3
Throttur Vogar
0-3
23.09 19:00
Dalvik/Reynir
1-2
1-2
Kari
1-2
23.09 19:00
Fjallabyggd
1-2
1-0
Volsungur
1-0
23.09 19:15
Vidir
1-2
0-1
Njardvik
0-1
23.09 12:30
Sapporo
0-1
0-0
Kashiwa
0-0
23.09 13:00
G-Osaka
2-1
0-1
Nagoya
0-1
23.09 13:00
Kashima
1-0
0-0
Shonan
0-0
23.09 13:00
Kawasaki
3-2
1-0
Yokohama FC
1-0
23.09 13:00
Kobe
4-3
2-1
Sagan Tosu
2-1
23.09 13:00
Oita
0-2
0-0
Hiroshima
0-0
23.09 13:00
Tokyo
2-0
0-0
C-Osaka
0-0
23.09 13:30
Shimizu
1-2
0-1
Urawa
0-1
23.09 13:30
Yokohama M.
3-1
1-1
Vegalta Sendai
1-1
23.09 12:30
Kyoto
3-2
1-1
Tochigi
1-1
23.09 13:00
Avispa Fukuoka
1-0
0-0
Kusatsu
0-0
23.09 13:00
Chiba
1-2
0-0
Renofa Yamaguchi
0-0
23.09 13:00
Ehime
0-0
0-0
Albirex Niigata
0-0
23.09 13:00
Kanazawa
0-0
0-0
Verdy
0-0
23.09 13:00
Kitakyushu
0-3
0-1
Mito
0-1
23.09 13:00
Machida
1-1
1-0
V-Varen Nagasaki
1-0
23.09 13:00
Okayama
2-1
0-0
Yamagata
0-0
23.09 13:00
Omiya Ardija
1-2
0-2
Tokushima
0-2
23.09 13:00
Yamaga
1-6
0-3
Ryukyu
0-3
23.09 13:30
Iwata
1-1
1-0
Kofu
1-0
23.09 02:15
Brantford
1-3
0-2
Hamilton City
0-2
23.09 17:30
Arsenal Tivat
ERT.
-
Grbalj
-
23.09 17:30
Drezga
3-3
0-2
Mornar
0-2
23.09 17:30
Ibar
1-2
1-2
Bokelj
1-2
23.09 17:30
Igalo
2-1
2-1
Berane
2-1
23.09 17:30
Jedinstvo
1-2
0-1
Kom Podgorica
0-1
23.09 12:00
Kaspij Aktau
0-2
0-1
Taraz
0-1
23.09 03:30
Cucuta
3-3
1-2
Dep. Cali
1-2
23.09 17:00
Drita
ERT.
-
Trepca 89
-
23.09 17:00
FC Ballkani
3-2
2-0
Feronikeli
2-0
23.09 17:00
KF Llapi
0-1
0-0
Gjilani
0-0
23.09 22:00
Cliftonville K
4-6
2-3
Sion Swifts K
2-3
23.09 22:00
Derry City K
0-7
0-1
Linfield K
0-1
23.09 22:00
Glentoran K
1-0
0-0
Crusaders K
0-0
23.09 16:30
KF Gostivar
5-0
1-0
Tikves
1-0
23.09 16:30
Makedonija GP
0-0
0-0
Pobeda
0-0
23.09 16:30
Ohrid
0-4
0-2
Renova
0-2
23.09 16:30
Pelister
4-0
0-0
Ljuboten
0-0
23.09 16:30
Rosoman 83
1-5
0-3
Belasica
0-3
23.09 16:30
Sasa
2-2
1-2
Borec
1-2
23.09 16:30
Sileks
3-0
1-0
Teteks
1-0
23.09 16:30
Sloga Vinica
1-2
0-2
Shkupi
0-2
23.09 16:30
Veleshta
1-2
0-0
Kozuv Gevgelija
0-0
23.09 16:30
Vellazerimi
0-0
0-0
Rabotnicki
0-0
23.09 19:00
Kit Go Pehchevo
2-1
1-0
FK Skopje
1-0
23.09 14:00
Dinamo Riga
1-5
0-5
Valmiera
0-5
23.09 15:30
Grobina
2-2
0-1
Spartaks
0-1
23.09 15:30
Lokomotiv Daugavpils
0-4
0-1
Ventspils
0-1
23.09 18:00
Rezekne
1-3
0-1
Tukums 2000
0-1
23.09 21:00
Vaduz C
1-11
-
Triesenberg
-
23.09 21:00
Ettelbruck
1-1
0-1
Jeunesse Esch
0-1
23.09 21:00
Fola
4-0
2-0
Benfica
2-0
23.09 21:00
Hesperange
1-2
1-1
Dudelange
1-1
23.09 21:00
Hostert
4-5
2-3
Differdange
2-3
23.09 21:00
Mondorf
3-2
1-0
Racing Luxembourg
1-0
23.09 21:00
Niedercorn
3-2
1-1
Union Titus Petange
1-1
23.09 21:00
Rodange
1-0
1-0
Wiltz
1-0
23.09 21:00
Victoria Rosport
2-0
0-0
UNA Strassen
0-0
23.09 15:00
Paks II
2-1
2-0
Szegedi
2-0
23.09 17:00
Dabas-Gyon
0-1
0-0
Honved II
0-0
23.09 17:00
Szabadkikoto
5-4
3-3
Balatonfuredi
3-3
23.09 19:00
Papai Perutz
2-2
1-1
Puskas Academy II
1-1
23.09 01:00
Zacatecas Mineros
1-0
0-0
Tepatitlan de Morelos
0-0
23.09 03:05
Correcaminos
2-1
1-0
Cimarrones de Sonora
1-0
23.09 05:05
Dorados
1-1
0-1
Cancun
0-1
23.09 21:00
Masr
0-3
0-1
Al Ahly
0-1
23.09 19:00
Zimbru
0-2
0-1
Speranta Nisporeni
0-1
23.09 11:00
Ulaanbaatar City
5-0
2-0
Anduud City
2-0
23.09 14:00
Khaan Khuns-Erchim
0-1
0-1
FC Ulaanbaatar
0-1
23.09 01:35
ASAC Concorde
2-1
1-1
Kedia
1-1
23.09 22:55
Tidjikja
2-0
-
Nouakchott King's
-
23.09 12:00
Magwe
0-1
0-0
Southern Myanmar
0-0
23.09 12:00
Sagaing
3-1
2-0
Ispe FC
2-0
23.09 12:00
Yadanarbon
1-3
1-1
Hantharwady Utd
1-1
23.09 19:00
Alianza Huanuco
1-0
0-0
Cusco
0-0
23.09 23:00
Cienciano
3-1
1-0
Melgar
1-0
23.09 17:00
Bielsko-Biala
1-1
1-1
Gwarek Tarnowskie Gory
1-1
23.09 17:00
Orleta Radzyn
1-6
0-3
Wolka Pelkinska
0-3
23.09 17:00
Sandomierz
2-1
0-1
Podhale Nowy Targ
0-1
23.09 17:00
Sokol Sieniawa
8-0
3-0
Jutrzenka Giebultow
3-0
23.09 20:38
S. Wola
3-2
2-1
Biala Podlaska
2-1
23.09 11:00
Zaglebie U18
3-2
1-2
Jagiellonia U18
1-2
23.09 11:30
Arka U18
5-0
0-0
Lech U18
0-0
23.09 18:00
Benfica B
3-4
0-3
Chaves
0-3
23.09 18:00
CD Cova da Piedade
0-0
0-0
Academica
0-0
23.09 18:00
Oliveirense
2-2
1-0
FC Porto B
1-0
23.09 20:30
Penafiel
1-2
1-2
Vilafranquense
1-2
23.09 22:00
Leixoes
0-2
0-1
Mafra
0-1
23.09 18:00
Guimaraes U23
2-3
2-2
Leixoes U23
2-2
23.09 19:00
Braga U23
0-1
0-0
Famalicao U23
0-0
23.09 15:00
Akron Togliatti
ERT.
-
Yenisey
-
23.09 15:30
Krasnodar 2
1-1
0-0
Orenburg
0-0
23.09 17:30
Volgar-Astrakhan
1-1
1-1
Omsk
1-1
23.09 18:00
Neftekhimik
4-0
1-0
Tekstilshtik
1-0
23.09 18:00
Samara
7-0
4-0
D. Bryansk
4-0
23.09 18:30
Yaroslavl
1-1
0-0
Chertanovo M.
0-0
23.09 19:00
Alania Vladikavkaz
2-1
1-0
Sp. Moscow 2
1-0
23.09 19:00
F. Voronezh
0-0
0-0
Tomsk
0-0
23.09 19:00
Veles Moscow
1-0
0-0
SKA Khabarovsk
0-0
23.09 19:30
T. Moscow
0-2
0-0
Nizhny Novgorod
0-0
23.09 20:00
Baltika
0-1
0-0
FK Chayka
0-0
23.09 13:00
Din. Moscow U19
2-2
1-1
Akhmat Grozny U19
1-1
23.09 13:00
Zenit U19
2-0
1-0
UOR U19
1-0
23.09 14:00
CSKA Moscow U19
1-4
0-2
Ufa U19
0-2
23.09 14:00
Lok. Moscow U19
0-1
0-1
Kazan U19
0-1
23.09 14:00
Sp. Moscow U19
3-1
1-1
Tambov U19
1-1
23.09 14:00
Ural U19
ERT.
-
Konoplev Academy U19
-
23.09 15:00
FK Strogino Moscow U19
2-0
2-0
Khimki U19
2-0
23.09 15:00
R. Volgograd U19
0-4
0-3
Krasnodar U19
0-3
23.09 17:00
FK Rostov U19
2-1
1-0
Sochi U19
1-0
23.09 17:00
Salyut-Belgorod
1-1
0-0
Arsenal Tula
0-0
23.09 19:00
Dynamo Stavropol
3-0
-
R. Volgograd
-
23.09 17:00
Buducnost Dobanovci
3-0
2-0
Jagodina
2-0
23.09 17:00
Kabel Novi Sad
2-1
1-0
Din. Vranje
1-0
23.09 17:00
Loznica
2-1
2-0
Sloga Kraljevo
2-0
23.09 17:00
Radnicki 1923
2-1
1-1
Radnicki Pirot
1-1
23.09 17:00
Zarkovo
1-3
0-1
IMT Novi Beograd
0-1
23.09 17:00
Zemun
0-3
0-1
Sremska Mitrovica
0-1
23.09 20:00
Borac 1926
0-1
0-0
Graficar Beograd
0-0
23.09 20:00
Kolubara
1-0
0-0
Dubocica
0-0
23.09 20:00
Trayal Krusevac
2-1
1-1
Zeleznicar Pancevo
1-1
23.09 16:30
Bardejov
1-1
1-1
Petrzalka
1-1
23.09 16:30
FC Kosice
3-0
1-0
S. Bratislava B
1-0
23.09 16:30
L. Mikulas
2-1
1-1
Skalica
1-1
23.09 16:30
Puchov
0-3
0-3
Banska Bystrica
0-3
23.09 16:30
Samorin
0-1
0-0
Komarno
0-0
23.09 16:30
Zilina B
2-2
1-0
Trebisov
1-0
23.09 19:00
Poprad
ERT.
-
Podbrezova
-
23.09 16:00
Kalna n. Hronom
2-5
0-4
Malzenice
0-4
23.09 17:00
Velke Lovce
1-3
0-0
Lehota p. V.
0-0
23.09 16:00
Beltinci
2-0
0-0
Bravo
0-0
23.09 17:00
Cobreloa
0-2
0-0
San Felipe
0-0
23.09 17:30
Copiapo
3-1
2-1
Arica
2-1
23.09 19:30
Nublense
2-0
1-0
D. Puerto Montt
1-0
23.09 21:00
Magallanes
5-5
2-1
Rangers
2-1
23.09 22:00
San Luis
0-0
0-0
CD Santa Cruz
0-0
23.09 22:00
S. Morning
1-1
1-1
Valdivia
1-1
23.09 17:00
Chebba
0-2
0-2
Esperance Tunis
0-2
23.09 17:00
Sfaxien
0-0
0-0
Monastir
0-0
23.09 16:00
Energetik U21
ERT.
-
Altyn Asyr U21
-
23.09 16:00
FC Asgabat U21
ERT.
-
Nebitci U21
-
23.09 16:00
Sagadam U21
ERT.
-
Merw U21
-
23.09 19:00
Rukh Lviv
1-1
0-0
Shakhtar
0-0
23.09 17:00
Al Jazeera Amman
3-0
3-0
Maan
3-0
23.09 19:30
Sahab
0-1
0-1
Al Wehdat
0-1
23.09 19:00
Compostela (Esp)
İPT.
-
Pontevedra (Esp)
-
23.09 21:00
Terrassa (Esp)
3-0
1-0
Castellar (Esp)
1-0
23.09 21:30
Sant Andreu (Esp)
0-0
0-0
Lleida (Esp)
0-0
23.09 22:00
CD Marino (Esp)
1-0
1-0
Atl. Victoria (Esp)
1-0
23.09 19:15
UD Samano (Esp)
2-4
0-2
Sestao (Esp)
0-2
Oranı Düşen Maçlar
Portekiz - 2. Lig
Per, 21:00
Academico V
2.90
2.90
3.10
3.10
2.50
2.50
Estoril
Avrupa Ligi - Avrupa Ligi
Per, 21:30
Kuopion
1.66
1.87
4.00
3.50
4.75
4.20
Suduva
Avrupa Ligi - Avrupa Ligi
Per, 22:00
MOL Vidi
4.00
3.60
3.40
3.40
1.95
2.05
Reims
İzlanda - İzlanda Premier Ligi
Per, 22:00
KA Akureyra
1.90
2.15
3.75
3.60
3.60
3.10
HK Kopavogs
Manchester City - Bournemouth
1
Bayern Münih - Sevilla
1
West Ham - Wolves
2
Lincoln - Liverpool
2
Brighton - Manchester Utd.
2
Spezia - Sassuolo
2
Elche - Sociedad
2
Bologna - Parma
1
Eibar - Elche
1
FCSB - Slovan Liberec
2
Galatasaray - Hajduk Split
1
Basel - A. Famagusta
1
Bayern Münih - Sevilla
1
Kopenhag - Piast Gliwice
1
Beşiktaş - Rio Ave
1
Rosenborg - Alanyaspor
1
Standard Liege - FK Vojvodina
1
AC Milan - Bodo Glimt
1
FK Rostov - Maccabi Haif
1
Viktoria Plzen - Sonderjyske
1